ارائه برگه تعهد طراحی

مالکین محترم و همکاران عزیز

جهت انتخاب مجری طراحی ، لطفا نام و شماره تماس خود را در فرم ذیل وارد نمایید.

همکاران ما بلافاصله و در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

5 + 1 = ?

برای اینکه یک پروژه معماری مانند ساخت یک آپارتمان شروع شود نیاز به دستور نقشه و جواز ساخت داریم برای اخذ این دو نیز بایستی به دفاتر خدمات شهرداری مراجعه کنیم اما قبل از آن مهندس معمار طراحی پلان های معماری را انجام می دهد که به همراه آن برگه تعهد معماری نیز میبایست تهیه شود . کارکرد برگه تعهد در این مرحله برای ضمانت پلان هاست که توسط یک مهندسین مربوطه تعهد داده میشود که کلیه نقشه ها مطابق با مقررات ملی ساختمان طراحی شده اند و در صورت مغایرت مهندس معماری که برگه سبز معماری خود را ضمیمه پلان ها کرده پاسخگو خواهد بود در واقع برگ سبز معماری این تضمین را به ارگان ناظر بر ساخت و ساز شهری می دهد که کار به شیوه درست و اصولی پیش میرود.

سازمانو مرجعی تخصصی

 سازمانو مرجعی تخصصی برای ارائه خدمات مهندسی در بستر فعالیت‌های ساخت و ساز است. به عبارت دیگر، سازمانو برای این شکل گرفته است تا رابطه مناسبی بین اشخاص حقیقی و حقوقی که به خدمات مهندسی ساختمان نیاز دارند برقرار کند. مالکان و کارفرمایان برای ساخت و ساز در محدوده‌های شهری به خدمات متنوعی نظیر مهندس طراح، مهندس ناظر، مهندس مجری، خدمات آزمایشگاهی، برگه‌های تعهد طراحی، نظارت و … نیاز دارند و همواره دنبال بهترین خدمات و با کیفیت‌ترین آن‌ها همراه با قیمت مناسب هستند. از سوی دیگر مهندسین حقیقی و حقوقی نیز در پی ایجاد رابطه با مالکان و کارفرمایان جهت ارائه خدمات به آن‌ها هستند. مالکان معمولا از قوانین حاکم بر ساخت و ساز به درستی مطلع نیستند و وقت زیادی را جهت به دست آوردن اطلاعات در پیچ و خم مراحل اداری ساخت و ساز در شهرداری‌ها، دفاتر خدمات و سایر ارگان‌های ذیربط از دست می‌دهند.

ارتباط صحیح

سازمانو تلاش می‌کند تا ارتباط صحیحی بین مالکان و کلیه کسانی که قصد استفاده از خدمات مهندسی در حیطه ساخت و ساز دارند، برقرار نماید. در این راستا با معرفی شرکت‌ها و اشخاص و خدمات آن‌ها به صورت کاملا بی‌طرفانه به کارفرمایان و مالکان قصد داریم تا علاوه بر پیوند برخی قسمت‌های مهم در صنعت ساخت و ساز، باعث پیشرفت کیفیت خدمات مهندسی شویم. لذا انتخاب‌های منطقی را در دسترس کسانی که به خدمات این سایت نیاز دارند قرار داده‌ایم تا از بین آن‌ها، مناسب‌ترین را انتخاب کنند.

اولویت ما

اولویت ما ارائه‌ی با کیفیت‌ترین خدمات در بستری کاملا هوشمند و به روز است تا باعث تسهیل فرآیند دریافت خدمات توسط کاربران شود. برای سازمانو مهم است که کاربران، خدمات مورد نیاز خود را به سهولت و با کیفیت انتخاب کنند. سازمانو با شرکت‌های معتبر و برند در زمینه ساخت و ساز، همکاری نزدیک دارد و تلاش می‌کند تا نیازهای مختلف کاربران سایت را برآورده سازد. بخش پشتیبانی مهندسی سایت، شامل جمعی از مهندسین هستند که آماده می‌باشند در مورد نیازهای مختلف کاربران سایت، مشاوره رایگان دهند و بهترین انتخاب‌ها را با آن‌ها مرور کرده و دسترسی‌ها را تسهیل کنند.

مشاوره صحیح

وجود بخش مشاوره در سایت به این مفهوم است که علیرغم مکانیزه بودن قسمت‌های مختلفی از سایت، باز بر این باور هستیم که نیاز است نیروی انسانی متخصص در کنار کاربران سایت باشند تا بتوانند به درستی از تمام امکانات و ظرفیت‌های سازمانو استفاده کنند. همچنین ایجاد شبکه‌های اجتماعی مرتبط با سازمانو ظرفیت دیگری است تا راه‌های ارتباطی مختلف با کاربران را داشته باشیم تا از ساده‌ترین روش‌ها با هر متقاضی در ارتباط باشیم. شبکه‌های اجتماعی در بستر اینستاگرام و تلگرام نیز خدمات سازمانو را ارائه می‌دهند. ارائه خدمات مناسب و با کیفیت و سهولت استفاده از وبسایت سازمانو و شبکه‌های اجتماعی مرتبط با آن‌ها، هدف نهایی کلیه کارکنان سازمانو است.

.