ارائه برگه مجری ذیصلاح

مالکین محترم و همکاران عزیز

جهت انتخاب مجری ذیصلاح (حقیقی و حقوقی ) لطفا نام و شماره تماس خود را در فرم ذیل وارد نمایید.

همکاران ما بلافاصله و در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

3 + 0 = ?

از آن جا که بسیاری از ساختمان ها در کشور ما طبق اصول علمی و ایمنی و مطابق با قوانین ساخته نشده اند بنابراین سازمان نظام مهندسی اقدم به اجرای قوانینی نموده است تا ساختمانی بدون توجه و رعایت قوانین مصوب ساخته نشود تا دیگر شاهد بسیاری از ساختمان های بی کیفیت نباشیم و همچنین از بسیاری از خطرات ساختمانی جلوگیری شود.

بنابراین یکی از راهکارهایی که سازمان نظام مهندسی برای رفع این مشکل در نظر گرفته است ارائه  برگه مجری ذیصلاح و انجام کار توسط مجری ذیصلاح می باشد. برای دریافت برگه مجری ساختمان باید برگه شروع عملیات ساختمانی صادر نشده باشد و در واقع برای صدور شروع عملیات ساختمانی نیاز به  برگه مجری ذیصلاح می باشد.

در صورتی که شروع عملیات ساختمانی زمانی انجام شود که برگه تعهد مجری دریافت نشده باشد و از کارگران ماهر که دارای گواهینامه فنی نباشند و یا از اتباع خارجی بدون مجوز استفاده شود مراتب به نظام مهندسی ابلاغ می شود.

همچنین در انجام پروژه های خاص اگر  مجری شهرداری و مجری ذیصلاح مستقر در پروژه نباشد به اداره کار گزارش خواهد شد. برگه مجری می تواند به دو شکل برگه مجری حقیقی و برگه مجری حقوقی صادر شود. برای اطلاعات بیشتر درباره این دو نوع از برگه مجری، همچنین برای خرید برگه سبز مجری و اطلاع از قیمت برگه مجری و تعرفه برگه مجری می توانید فرم ذیل را پرکنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سازمانو مرجعی تخصصی

سازمانو مرجعی تخصصی برای ارائه خدمات مهندسی در بستر فعالیت‌های ساخت و ساز است. به عبارت دیگر، سازمانو برای این شکل گرفته است تا رابطه مناسبی بین اشخاص حقیقی و حقوقی که به خدمات مهندسی ساختمان نیاز دارند برقرار کند. مالکان و کارفرمایان برای ساخت و ساز در محدوده‌های شهری به خدمات متنوعی نظیر مهندس طراح، مهندس ناظر، مهندس مجری، خدمات آزمایشگاهی، برگه‌های تعهد طراحی، نظارت و … نیاز دارند و همواره دنبال بهترین خدمات و با کیفیت‌ترین آن‌ها همراه با قیمت مناسب هستند. از سوی دیگر مهندسین حقیقی و حقوقی نیز در پی ایجاد رابطه با مالکان و کارفرمایان جهت ارائه خدمات به آن‌ها هستند. مالکان معمولا از قوانین حاکم بر ساخت و ساز به درستی مطلع نیستند و وقت زیادی را جهت به دست آوردن اطلاعات در پیچ و خم مراحل اداری ساخت و ساز در شهرداری‌ها، دفاتر خدمات و سایر ارگان‌های ذیربط از دست می‌دهند.

ارتباط صحیح

سازمانو تلاش می‌کند تا ارتباط صحیحی بین مالکان و کلیه کسانی که قصد استفاده از خدمات مهندسی در حیطه ساخت و ساز دارند، برقرار نماید. در این راستا با معرفی شرکت‌ها و اشخاص و خدمات آن‌ها به صورت کاملا بی‌طرفانه به کارفرمایان و مالکان قصد داریم تا علاوه بر پیوند برخی قسمت‌های مهم در صنعت ساخت و ساز، باعث پیشرفت کیفیت خدمات مهندسی شویم. لذا انتخاب‌های منطقی را در دسترس کسانی که به خدمات این سایت نیاز دارند قرار داده‌ایم تا از بین آن‌ها، مناسب‌ترین را انتخاب کنند.

اولویت ما

اولویت ما ارائه‌ی با کیفیت‌ترین خدمات در بستری کاملا هوشمند و به روز است تا باعث تسهیل فرآیند دریافت خدمات توسط کاربران شود. برای سازمانو مهم است که کاربران، خدمات مورد نیاز خود را به سهولت و با کیفیت انتخاب کنند. سازمانو با شرکت‌های معتبر و برند در زمینه ساخت و ساز، همکاری نزدیک دارد و تلاش می‌کند تا نیازهای مختلف کاربران سایت را برآورده سازد. بخش پشتیبانی مهندسی سایت، شامل جمعی از مهندسین هستند که آماده می‌باشند در مورد نیازهای مختلف کاربران سایت، مشاوره رایگان دهند و بهترین انتخاب‌ها را با آن‌ها مرور کرده و دسترسی‌ها را تسهیل کنند.

مشاوره صحیح

وجود بخش مشاوره در سایت به این مفهوم است که علیرغم مکانیزه بودن قسمت‌های مختلفی از سایت، باز بر این باور هستیم که نیاز است نیروی انسانی متخصص در کنار کاربران سایت باشند تا بتوانند به درستی از تمام امکانات و ظرفیت‌های سازمانو استفاده کنند. همچنین ایجاد شبکه‌های اجتماعی مرتبط با سازمانو ظرفیت دیگری است تا راه‌های ارتباطی مختلف با کاربران را داشته باشیم تا از ساده‌ترین روش‌ها با هر متقاضی در ارتباط باشیم. شبکه‌های اجتماعی در بستر اینستاگرام و تلگرام نیز خدمات سازمانو را ارائه می‌دهند. ارائه خدمات مناسب و با کیفیت و سهولت استفاده از وبسایت سازمانو و شبکه‌های اجتماعی مرتبط با آن‌ها، هدف نهایی کلیه کارکنان سازمانو است.
سازمانو ، سامانه جامع مورد استفاده‌ی سازندگان و مهندسان برای نیازهای کاری آنها است و دارای بخشهای متنوعی است که کاربران می‌توانند در آنها، خدمت مورد نظر خود را جستجو کنند.
وبلاگ های ما :