مشارکت در ساخت

مالکین محترم و همکاران عزیز

جهت مشارکت در ساخت ، لطفا نام و شماره تماس خود را در فرم ذیل وارد نمایید.

همکاران ما بلافاصله و در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

6 + 1 = ?

مشارکت در ساخت یک ایده تقریباً مقرون به صرفه برای پروژه‌های ساخت و ساز به صورت مشارکتی است. این قراردادها مزایا و معایبی دارند. برای روشن شدن این مسئله یک مثال ساده برای شما ذکر می‌کنیم:

“فرض کنید شما یک ملک قدیمی دارید و می‌خواهید آن را تخریب کرده و به جای آن آپارتمان‌های نوساز به صورت چند واحدی با نمایی بسیار زیبا بسازید. هدف شما از اجرای این ساخت و ساز، تبدیل بافت فرسوده ساختمان قدیمی خود به بافت نوساز است و از طرفی تصمیم دارید چند واحد از آپارتمان‌های خود را در آینده اجاره بدهید و از آن یک منبع درآمدزا بسازید.

به این ترتیب شما برنامه‌ریزی اولیه را برای ساخت یک پروژه مسکونی جدید ارائه کرده‌اید، اما مشکل اصلی این است که شما تخصص ساخت و ساز ندارید و به مراحل قانونی پروانه ساخت و سایر موارد نیز تسلط ندارید؛ از طرفی دیگر بودجه کافی برای کامل کردن پروژه از صفر تا صد را نیز در اختیار ندارید، بنابراین یک قرارداد مشارکت در ساخت برای شما بهترین راهکار خواهد بود.

زمانیکه شما یک شرکت پیمانکاری یا یک فرد باتجربه در حوزه ساخت و ساز را به عنوان طرف معامله خود برای مشارکت در ساخت انتخاب می‌کنید در حقیقت، تمام پروژه ساخت مجتمع مسکونی نوساز را به او واگذار می‌کنید تا از 0 تا 100 برای شما اجرا کند. در عوض، در برخی از قسمت‌ها یا به صورت درصدی از سود نهایی پروژه با او شریک می‌شوید. این دقیقاً همان قراردادی است که به نفع شما خواهد بود.

.

سازمانو مرجعی تخصصی

 سازمانو مرجعی تخصصی برای ارائه خدمات مهندسی در بستر فعالیت‌های ساخت و ساز است. به عبارت دیگر، سازمانو برای این شکل گرفته است تا رابطه مناسبی بین اشخاص حقیقی و حقوقی که به خدمات مهندسی ساختمان نیاز دارند برقرار کند. مالکان و کارفرمایان برای ساخت و ساز در محدوده‌های شهری به خدمات متنوعی نظیر مهندس طراح، مهندس ناظر، مهندس مجری، خدمات آزمایشگاهی، برگه‌های تعهد طراحی، نظارت و … نیاز دارند و همواره دنبال بهترین خدمات و با کیفیت‌ترین آن‌ها همراه با قیمت مناسب هستند. از سوی دیگر مهندسین حقیقی و حقوقی نیز در پی ایجاد رابطه با مالکان و کارفرمایان جهت ارائه خدمات به آن‌ها هستند. مالکان معمولا از قوانین حاکم بر ساخت و ساز به درستی مطلع نیستند و وقت زیادی را جهت به دست آوردن اطلاعات در پیچ و خم مراحل اداری ساخت و ساز در شهرداری‌ها، دفاتر خدمات و سایر ارگان‌های ذیربط از دست می‌دهند.

ارتباط صحیح

سازمانو تلاش می‌کند تا ارتباط صحیحی بین مالکان و کلیه کسانی که قصد استفاده از خدمات مهندسی در حیطه ساخت و ساز دارند، برقرار نماید. در این راستا با معرفی شرکت‌ها و اشخاص و خدمات آن‌ها به صورت کاملا بی‌طرفانه به کارفرمایان و مالکان قصد داریم تا علاوه بر پیوند برخی قسمت‌های مهم در صنعت ساخت و ساز، باعث پیشرفت کیفیت خدمات مهندسی شویم. لذا انتخاب‌های منطقی را در دسترس کسانی که به خدمات این سایت نیاز دارند قرار داده‌ایم تا از بین آن‌ها، مناسب‌ترین را انتخاب کنند.

اولویت ما

اولویت ما ارائه‌ی با کیفیت‌ترین خدمات در بستری کاملا هوشمند و به روز است تا باعث تسهیل فرآیند دریافت خدمات توسط کاربران شود. برای سازمانو مهم است که کاربران، خدمات مورد نیاز خود را به سهولت و با کیفیت انتخاب کنند. سازمانو با شرکت‌های معتبر و برند در زمینه ساخت و ساز، همکاری نزدیک دارد و تلاش می‌کند تا نیازهای مختلف کاربران سایت را برآورده سازد. بخش پشتیبانی مهندسی سایت، شامل جمعی از مهندسین هستند که آماده می‌باشند در مورد نیازهای مختلف کاربران سایت، مشاوره رایگان دهند و بهترین انتخاب‌ها را با آن‌ها مرور کرده و دسترسی‌ها را تسهیل کنند.

مشاوره صحیح

وجود بخش مشاوره در سایت به این مفهوم است که علیرغم مکانیزه بودن قسمت‌های مختلفی از سایت، باز بر این باور هستیم که نیاز است نیروی انسانی متخصص در کنار کاربران سایت باشند تا بتوانند به درستی از تمام امکانات و ظرفیت‌های سازمانو استفاده کنند. همچنین ایجاد شبکه‌های اجتماعی مرتبط با سازمانو ظرفیت دیگری است تا راه‌های ارتباطی مختلف با کاربران را داشته باشیم تا از ساده‌ترین روش‌ها با هر متقاضی در ارتباط باشیم. شبکه‌های اجتماعی در بستر اینستاگرام و تلگرام نیز خدمات سازمانو را ارائه می‌دهند. ارائه خدمات مناسب و با کیفیت و سهولت استفاده از وبسایت سازمانو و شبکه‌های اجتماعی مرتبط با آن‌ها، هدف نهایی کلیه کارکنان سازمانو است.

.برای بازدید از صفحه ما در  اینستاگرام کلیک نمایید.